Дорогі колеги та юні артисти!!!

В рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Біла ластівка-2015» в номінації «Акторська майстерність», відкриваємо додатковий відбір та  пропонуємо юним акторам, юнакам та дівчатам віком з 16 до 26 років  випробувати свою майстерність переконання  та  акторської гри в малих театральних формах на театральних підмостках.

За багаточисленними бажаннями учасників в  складі журі Михайло Мельник, актор театру одного актора «Крик».

Переможці  отримають звання лауреата (І, ІІ, ІІІ ступенів).

Кращі виконавці  отримають в нагороду бронзову статуетку «Іменний мікрофон від Михайла Мельника» та титул «Гран – прі»

 

1 відбірковий тур проходитиме заочно.

 

Порядок проведення відбіркового туру:

 

Конкурсні перегляди  проводяться за  відеозаписами,

які мають бути надіслані не пізніше 15 жовтня 2015 разом з заявкою на

на адресу Оргкомітету Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

або викласти відео в файлообміннику, на ютубі і дати посилання на нього.

 

 Технічні вимоги до запису:

Виступ має бути записано одним фрагментом без монтажу, однією камерою, для виконавців повинні бути видні руки. Записи сумнівної якості до розгляду не приймаються.

 

УЧАСТЬ У ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ БЕЗКОШТОВНА.

Конкурсанти  вважаються учасниками  фестивалю тільки після проходження відбіркового туру та отримання офіційного запрошення за підписом голови оргкомітету.

 

1. Байка

Байка повинна виявити здібності конкурсанта  до перевтілення. Обов’язковою

умовою при виборі байки повинна бути наявність досить яскравих характерів

персонажів – звірів.

2. Вірш

Вірш повинен носити певний характерів: або це лірика, героїка чи гумор (в

залежності від репертуару в цілому). високохудожнє розуміння конкурсантом змісту твору, багатство уяви, висока міра емоційної схвильованості, здатність зацікавити слухача, уміння передати жанр та стиль автора;

3. Уривок з прозового твору

Уривок з прозового твору повинен бути підібраний таким чином, щоб виявити

своє емоційне ставлення до того, про що розповідає, передати бачення, вміння

«заразити» глядача; виявити свій темперамент, вміння передати діалог

(характери), авторську позицію.

4. Монолог

Монолог (з класичної п’єси, з сучасної літератури чи кіно, авторський) повинен відповідати даним конкурсанта , розкривати його здібності в процесі передачі переживань героя або героїні: віру в  запропоновані обставини, глибину та щирість почуттів, драматизм ситуації,  вміння передати свої почуття глядачеві, «заразити» його і викликати відповідні емоції. При цьому важливими залишаються органіка (почуття правди) конкурсанта та відчуття ним своєї індивідуальності.

 

5. Пародія

Поширений музично-розмовний жанр. Конкурсант показує на розгляд журі гумористичну або сатиричну імітацію певного твору мистецтва з дотриманням зовнішніх  чи розмовних ознак оригіналу, створюючи  у глядача – слухача  комічного ефекту за рахунок навмисного повторення унікальних рис вже відомого героя  твору, у спеціально зміненій формі. Конкурсанти можуть пародіювати  конкретного героя,  манеру  виконання і характерні зовнішні ознаки виконавця (якщо мова йде про актора або естрадного артиста).

 

 

Наші партнери